Slávia UKSlávia UK

Archív noviniek


Víťazkami 21.ročníka medzinárodného turnaja Slavia Cup sa stali volejbalistky SK UP Olomouc

(21. 9. 2008)

Víťazkami 21.ročníka medzinárodného volejbalového turnaja Slavia Cup 2008 sa stali volejbalistky SK UP Olomouc, ktoré vo finále zvíťazili po dramatickom boji nad našim družstvom žien 3:1. Turnaj mal dôstojné vyvrcholenie, kde sa rozhodovalo až v koncovkách setov. Práve tie však hráčky Olomouca ... (celá správa)

Po roku opäť turnaj Slavia Cup žien

(19. 9. 2008)

Tento týždeň v piatok a sobotu privítame v hale Mladosť účastníkov už tradičného medzinárodného turnaja žien Slavia Cup 2008. Náš klub poriada tento už po 21.krát. Organizujeme ho pod záštitou splnomocnenca vlády pre mládež a šport. Na turnaji sa zúčastnia už tradične BSE Budapest, ŠK ŽU Žilina, SK ... (celá správa)

Víťazkami Slávia Junior Cupu sa stali juniorky z Brna

(13. 9. 2008)

Víťazkami 14.ročníka juniorského turnaja "Slávia junior cup 2008" sa stali juniorky KP Brna. Gratulujeme. Vo finálovom dueli zdolali naše juniorky 3 : 0. V zápase o 3.miesto zdolali juniorky poľského družstva Bielsko Biala 3 : 0 Bratislavský tím ŠŠK Bilíková.Na 5.mieste skončilo družstvo ŠK ŽU ... (celá správa)

Turnaj v Dobroníne 2008

(10. 9. 2008)

V roce1993 zorganizoval p.K.Hofman první ročník tohoto volejbalového turnaje. Tato výnamná sportovní událost v dalších letech přerostla v mezinárodní turnaj juniorek na špičkové úrovni. První ročník byl pořádán ve spolupráci se Slavojem Polná, a v Polné se také odehrála část utkání. Vzhledem k ... (celá správa)

Medzinárodný volejbalový turnaj žien Dolný Kubín Cup 2008

(24. 8. 2008)

Turnaj žien Dolný Kubín Cup 2008 Víťazkami medzinárodného volejbalového turnaja žien Dolný Kubín Cup 2008 sa stali hráčky poľského klubu BKS Aluprof Bialsko-Biala, ktoré vo finále zdolali český KP Brno 2:0. V súboji o bronz si bieloruský Kommunalnik Mogilev poradil s ruským Dinamom Krasnodar 2:0. ... (celá správa)

Sezóna 2008/2009

(9. 8. 2008)

„Naše ciele na novú sezónu sú jasné. V stredoeurópskej lige chceme skončiť do piateho miesta, v Pohári CEV sa pokúsime cez rumunský Bacau postúpiť do ďalšieho kola, v domácej extralige myslíme na finále a minimálne to isté chceme dosiahnuť aj v Slovenskom pohári,“ povedal nám na úvod prezident ... (celá správa)

Mládež 2008/2009 - výber talentov

(25. 6. 2008)

Týmto by sme chceli upozorniť na výbery do volejbalových krúžkov a športových tried. Jedná sa o volejbalovú prípravku na ZŠ Česká 10 pre dievčatá narodené v rokoch 1996 a 1997 a o športovú triedu na ZŠ Ostredkova 14 zameranú na volejbal pre dievčatá 4.ročníka ZŠ s náväznosťou na neskoršie ... (celá správa)

Martin Hančík:Je to sladký titul

(5. 5. 2008)

Po troch rokoch kraľovania Senice prevzala žezlo v ženskom volejbale Slávia UK. Je to jej jedenásty domáci titul, s federálnymi dvadsiaty. Po prvý raz sa pod zlato ako hlavný tréner podpísal MARTIN HANČÍK, syn prezidenta klubu Vladimíra. Po základnej časti skončili vaše zverenky na druhej priečke, ... (celá správa)

« 1 2 3 4 5 »

Venujte nám

 2%

 

 

Z histórie ženského volejbalu v Slávii UK Bratislava
V Slávii UK sa volejbal organizuje od roku 1953. Najskôr pod hlavičkou VŠ Bratislava, neskôr pod názvom Slávia Univerzita Komenského Bratislava. Od jeho založenia je vysokoškolským klubom. Je najúspešnejším ženským volejbalovým klubom na Slovensku, ako aj veľmi uznávaným a úspešným klubom v celej Európe.
Viac

 

 

 

Fotogaléria

Linky

Ekonomická univerzita Bratislava
www.euba.sk

Medzinárodná Volejbalová Federácia
www.fivb.org

Konfederácia Európskeho Volejbalu
www.cev.lu

Stredoeurópska Volejbalová Zónová Asociácia
www.mevza.org

Slovenská Volejbalová Federácia

www.svf.sk

Slovak Sport TV
www.slovaksport.tv

TVCOM
www.tvcom.cz

Volejbal.sk
www.volejbal.sk

Volejbalový Klub Polície
www.volleyball.sk

Mikasa
www.mikasasport.sk

 

 

 

 

 

 

 

Volejbalová akadémia Zdenka Haníka
www.hanikvolleyball.cz

 

Český Volejbalový Svaz
www.cvf.cz

Ministerstvo Školstva
www.minedu.sk

Slovenská Asociácia Univerzitného Športu
www.saus.sk

Slovenská Asociácia Športu na Školách
www.sass.sk

 

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 211741, dnes je: 21. júl 2024, 05:49]