Slávia UKSlávia UK

Archív noviniek


M-SR Junioriek 2007 v Liptovskom Hrádku

(14. 5. 2007)

Majstrovstvá Slovenska Junioriek 2007 sa konali od 11. do 13.5. 2007 v Liptovskom Hrádku. Nakoľko naše dievčatá vo veľmi náročnej skupine západ skončili až na 7.mieste, na Majstrovstvá Slovenska nepostúpili. Výsledky sú nasledovné: Finálový turnaj majstrovstiev SR junioriek - Liptovský ... (celá správa)

Kadetky postúpili na Majstrovstvá Slovenska

(6. 5. 2007)

Tento víkend sa uskotočnili dva semifinálové turnaje o postup na Majstrovská Slovenska kadetiek. Na turnaji v Liptovskom Hrádku sa zúčastnilo aj naše družstvo. Už v sobotu si zabezpečilo istý postup a tak ani nedeľná prehra s domácim Hrádkom nemení nič na veci že naše kadetky už o 2 týždne pôjdu do ... (celá správa)

Súťažný riaditeľ SVF sa opäť zaskvel.

(29. 8. 2006)

Súťažný riaditeľ SVF sa opäť zaskvel.

nedávno zverejnil súťažný riaditeľ SVF pán Stražay vyžrebovanie Slovenského pohára žien. Žrebovanie údajne urobila Súťažná komisia SVF na čele s jej šéfom Ľ. Stražayom. Samozrejme, ako je to pod jeho vedením už zvykom, za zatvorenými dverami, v ... (celá správa)

Začiatok sezóny 2006/07 v Slávii UK Bratislava

(7. 8. 2006)

Začiatok sezóny 2006/07 v Slávii UK Bratislava

V pondelok 31.júla začal náš klub prípravu na sezónu 2006/07. Ako prvé začali s prípravou naše seniorské A družstvo žien spoločne s načim druhým novovytvoreným extraligovým družstvom pod hlavičkou Slávia-VM (Slavia Volleymanagement). Pre toto ... (celá správa)

Marčeková Adriana opäť v Slávii UK.

(5. 8. 2006)

Marčeková Adriana opäť v Slávii UK.

Po úspešnom rokovaní sa do A družstva žien sa po 7 rokoch vrátila niekdajšia opora Slávie UK – Adriana Marčeková – za slobodna Farkašová (21.1.1975).  V Slávii UK pôsobila od roku 1990 keď prišla zo Spartaka Snina študovať do Bratislavy na ... (celá správa)

Nové posily do novej sezóny

(4. 8. 2006)

To najzaujímavejšie hneď na úvod: do prípravy volejbalistiek Slávie UK Slovenská sporiteľňa Bratislava, ktorú odštartovali v pondelok testami, sa včera zapojila aj 31-ročná Adriana Marčeková. Bývalá kapitánka slávistiek, ktorá s nimi získala päť majstrovských titulov, strávila šesť sezón v zahraničí ... (celá správa)

Anka Maximová víťazkou lesného behu VKP v kategórii nar. 1995

(6. 6. 2006)

Naše družstvá zo športovej triedy Ostredkova 14 a športového gymnázia na Ostredkovej 10 sa 6.6.2006 zúčastnili lesného behu nášho partnerského mužského klubu VKP. Beh sa konal v Bratislavskom Horskom parku za účasti cca.150 detí, ktoré súťažili medzi sebou v rôznych vekových kategóriách. ... (celá správa)

Turnaj PARK VOLLEY odložený

(29. 5. 2006)

Turnaj PARK VOLLEY je z dôvodu  nedeľného nepriaznivého počasia odložený na termín 11.06.2006 (nedeľa). Informácie o turnaji nájdete na www.prosperita-slovenska.sk. (celá správa)

« 1 2 3 4 5 »

Venujte nám

 2%

 

 

Z histórie ženského volejbalu v Slávii UK Bratislava
V Slávii UK sa volejbal organizuje od roku 1953. Najskôr pod hlavičkou VŠ Bratislava, neskôr pod názvom Slávia Univerzita Komenského Bratislava. Od jeho založenia je vysokoškolským klubom. Je najúspešnejším ženským volejbalovým klubom na Slovensku, ako aj veľmi uznávaným a úspešným klubom v celej Európe.
Viac

 

 

 

Fotogaléria

Linky

Ekonomická univerzita Bratislava
www.euba.sk

Medzinárodná Volejbalová Federácia
www.fivb.org

Konfederácia Európskeho Volejbalu
www.cev.lu

Stredoeurópska Volejbalová Zónová Asociácia
www.mevza.org

Slovenská Volejbalová Federácia

www.svf.sk

Slovak Sport TV
www.slovaksport.tv

TVCOM
www.tvcom.cz

Volejbal.sk
www.volejbal.sk

Volejbalový Klub Polície
www.volleyball.sk

Mikasa
www.mikasasport.sk

 

 

 

 

 

 

 

Volejbalová akadémia Zdenka Haníka
www.hanikvolleyball.cz

 

Český Volejbalový Svaz
www.cvf.cz

Ministerstvo Školstva
www.minedu.sk

Slovenská Asociácia Univerzitného Športu
www.saus.sk

Slovenská Asociácia Športu na Školách
www.sass.sk

 

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 211740, dnes je: 21. júl 2024, 05:42]