Slávia UK - Kalcit Kamnik

(8. 11. 2009)

V 5.kole medzinárodnej súťaži MEL naše družstvo v piatok 6.11. hostilo nováčika tejto súťaže Calcit Kamnik zo Slovinska. Družstvo Kamnika začalo hrať zápas veľmi sebavedome, výborne v poli a aj na podaní. Naše dievčatá, tak ako v minulých zápasoch vôbec nezachytili nástup súpera a celý set sme prehrávali a nakoniec za 21 min. sme prehrali 22:25.
V 2.sete na šťastie nastal radikálny obrat. Zlepšili sme podanie, obranu v poli a najmä blok (Hrončeková, Kóšová). Výborne hrala Golitková. Darili sa nám útoky stredom siete a postupne sa zlepšili aj naše smečiarky Salanciová a Hnátová. Vyhrali sme pomerne vysoko 25:17.
V 3. a 4.sete naše dievčatá pokračovali v dobrej útočnej hre na sieti, bloku, obrane, kde prím najmä na prihrávke a v obrane v poli hrala Hinzellerová. Súperkám sme nedali vôbec šancu a vyhrali sme 3.set 25:15 a 4.set dokonaca za 20 min 25:13.
V obávanom zápase sme zvíťazili po výbornom výkone za 78 min. Týmto víťazstvom sa naše družstvo dostalo pri nerovnakom počte odohraných zápasov družstiev na 4.miesto v tabuľke.

Naše bodujúce hráčky: Hnátová (15), Salanciová (15), Golitková (14), Hrončeková (14), Kóšová (13).

V piatok 13.11. o 16.00 nás v PKO čaká derby s Doprastavom.

2%

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1059648, dnes je: 6. máj 2024, 05:01]