Slávia UKSlávia UK

Novinky


Slávia Ekonomická univerzita na turnaji v Gödöllő.

(5. 9. 2011)

Volejbalistky Slávie Ekonomická univerzita zahájili hernú prípravu na sezónu prvým turnajom v maďarskom Gödöllő. Turnaj sa uskutočnil  3.-4.9.11 za účasti troch prvoligových maďarských a dvoch slovenských družstiev.   Zúčastnené družstvá: UTE Budapešť – účastník MEVZY ... (celá správa)

Stanovisko VK Slávia UK Ekonomická univerzita k obvineniu trénera Rojka v médiách o "svinstve našich členov realizačného tímu v priebehu finále play-off"

(4. 5. 2011)

Po záverečnom zápase sa tréner Doprastavu Marek Rojko vyjadril, že vedenie Slávie robilo vo finále „svinstvá´.   Naša reakcia:
Obvinenie a použité slová absolútne odmietam lebo jednoducho to pravda nie je. Takéto slová trénera Rojka mňa i našich členov urazili a požiadal som ho ... (celá správa)

Tento titul si cením najviac, hovorí prezident Slávie UK Ekonomická univerzita Bratislava (rozhovor Dr.Hančíka s Filipom Hudecom - SVF)

(4. 5. 2011)

Volejbalistky Slávie UK Ekonomická univerzita Bratislava sa stali víťazkami dramatickej finálovej série extraligy žien, keď v mestskom derby nad Doprastavom vyhrali 3:2 na zápasy a obhájili majstrovský titul. Celkovo to bol pre klub už 13. v histórii. O sezóne sme sa porozprávali s prezidentom klubu ... (celá správa)

Fantastické víťazstvo v rozhodujúcom 5.zápase o majstra nad Doprastavom 3:0 v PKO.

(29. 4. 2011)

V piatom a rozhodujúcom zápase za fantastickej atmosféry v PKO od našich fanúšikov vybojovali naše dievčatá skvelé víťazstvo 3:0 a dosiahli pre klub 13.titul slovenského majstra. Víťazstvo nášho družstva bolo absolútne zaslúžené, lebo držali hru v rukách počas celého ... (celá správa)

Víťazstvo v 4.zápase finále play-off doma s Doprastavom 3:1 a vyrovnanie série na 2:2.

(25. 4. 2011)

V štvrtom finále pred plnou halou Mladosť hraného na Veľkú noc – bielu sobotu, sa našim dievčatám podarilo zvíťaziť podobne ako v 2.zápase doma 3:1 a tak vyrovnať finálovú sériu zápasov na 2:2. Víťazstvo nášho družstvo zaslúžené. Viedli sme na sety 1:0 a keď súper vyrovnal na 1:1 ... (celá správa)

Prehra v 3.zápae finále play-off v PKO s Doprastavom 0:3.

(21. 4. 2011)

Po vyhratom 2.finálovom zápase doma s Doprastavom nás čakal ťažký zápas znovu v PKO. Dievčatá boli odhodlané vyhrať a urobiť dôležitý krok na ceste za majstrom. Žiaľ opakoval sa podobný scenár nášho výkonu ako v 1.zápase. Prehrali sme 0:3, predovšetkým opäť najmä vlastnými ... (celá správa)

Zaslúžené víťazstvo v 2.zápase finále play-off doma s Doprastavom 3:1.

(16. 4. 2011)

V druhom finále pred zaplnenou halou Mladosť za prítomnosti oslávenca Bohuša Goliana (80) a našej slávnej Mišky Ňurcíkovej – tohtoročnej Miss Slovenska, sa našim dievčatám dokonale podarila odveta za prehru v prvom zápase finálovej série v PKO. Víťazstvo nášho družstvo bolo po veľkom ... (celá správa)

Prehra v 1.zápase finále play-off v PKO s Doprastavom 0:3.

(14. 4. 2011)

1.zápas finálovej série o majstra Slovenska (hrá sa na 3 víťazstvá) nášmu družstvu nevyšiel. Prehrali sme po nie celkom vydarenom výkone v troch setoch a to napriek tomu, že sme zápas začali dobre a  v treťom sete sme do police setu viedli. Na rozdiel od súpera sa nám ... (celá správa)

« 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 »

Venujte nám

 2%

 

 

Z histórie ženského volejbalu v Slávii UK Bratislava
V Slávii UK sa volejbal organizuje od roku 1953. Najskôr pod hlavičkou VŠ Bratislava, neskôr pod názvom Slávia Univerzita Komenského Bratislava. Od jeho založenia je vysokoškolským klubom. Je najúspešnejším ženským volejbalovým klubom na Slovensku, ako aj veľmi uznávaným a úspešným klubom v celej Európe.
Viac

 

 

 

Fotogaléria

Linky

Ekonomická univerzita Bratislava
www.euba.sk

Medzinárodná Volejbalová Federácia
www.fivb.org

Konfederácia Európskeho Volejbalu
www.cev.lu

Stredoeurópska Volejbalová Zónová Asociácia
www.mevza.org

Slovenská Volejbalová Federácia

www.svf.sk

Slovak Sport TV
www.slovaksport.tv

TVCOM
www.tvcom.cz

Volejbal.sk
www.volejbal.sk

Volejbalový Klub Polície
www.volleyball.sk

Mikasa
www.mikasasport.sk

 

 

 

 

 

 

 

Volejbalová akadémia Zdenka Haníka
www.hanikvolleyball.cz

 

Český Volejbalový Svaz
www.cvf.cz

Ministerstvo Školstva
www.minedu.sk

Slovenská Asociácia Univerzitného Športu
www.saus.sk

Slovenská Asociácia Športu na Školách
www.sass.sk

 

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1069524, dnes je: 22. jún 2024, 11:40]