Slávia UKSlávia UK

Novinky


Volejbalistka Slávie UK Bratislava MICHAELA ŇURCIKOVÁ sa stala Miss Slovensko 2011

(13. 4. 2011)

 Volejbalistka Slávie UK Bratislava MICHAELA ŇURCIKOVÁ sa stala Miss Slovensko 2011 text nájdete tu. klik (celá správa)

Víťazstvo v 3.zápase semifinále play-off Pezinkom 3:1 a postup do finále.

(31. 3. 2011)

Tretí zápas semifinálovej série s Pezinkom nebol jednoduchý. Po nečakane prehranom 1.sete nastal obrat v zápase až v koncovke 2.setu. Zápas z našej strany nebol podľa predstáv pre slabú obranu v poli a množstvo nevynútených chýb na podaní (15) i na sieti. Oceniť ... (celá správa)

Druhé víťazstvo v semifinále play-off v Pezinku 3:2.

(27. 3. 2011)

Na druhé víťazstvo 1/2 finálovej série  v Pezinku muselo naše družstvo viac bojovať ako v prvom zápase v Bratislave. Napriek jasnému prvému setu sa zápas zlepšeným výkonom Pezinka zdramatizoval a naše dievčatá napriek možnosti vyhrať v štyroch setoch, nakoniec museli ... (celá správa)

Víťazstvo v 1.zápase ½ finále play-off Pezinkom 3:0.

(26. 3. 2011)

V prvom zápase 1/2 finálovej série (hrá sa už na tri víťazstvá) vyhralo naše družstvo pomerne hladko.. Celý zápas sa niesol v duchu našej prevahy na sieti a na podaní. Výsledkom bolo víťazstvo ľahšie ako sme čakali aj keď si uvedomujeme, že naše dve hráčky na hosťovaní v Pezinku ... (celá správa)

Víťazstvo v Sp.Novej Vsi 3:0 a postup do ½ play-off

(19. 3. 2011)

Odvetný zápas v Spišskej Novej Vsi vyhralo naše družstvo 3:0 a zabezpečilo si postup do ½ finále play-off. Víťazstvo sme dosiahli výraznejšie ako v  prvom zápase doma, ale nebolo to ľahké najmä kvôli zdravotným problémom, ktoré má v súčasnosti naše družstvo. Salanciová sa ... (celá správa)

Víťazstvo v 1.zápase ¼ finále play-off nad Sp.N.Vsou 3:1.

(13. 3. 2011)

V prvom zápase ¼ finálovej série (hrá sa na dve víťazstvá) vyhralo podľa predpokladov naše družstvo. Začiatok zápasu a celý prvý set však Spišská Nová Ves naše dievčatá dokonale zaskočila. Výsledkom bola síce tesná, ale prehra v prvom sete. V ďalšom priebehu si naše hráčky ... (celá správa)

Prehra s favoritom MEVZY – Prostějovom 1:3.

(25. 2. 2011)

V poslednom zápase tohtoročnej súťaže MEVZA prehralo naše družstvo s favoritom súťaže po dobrom výkone 1:3. Prostějov prehral v celej súťaži len jeden zápas a s nami stratil len štvrtý set. Naše družstvo podalo pomerne dobrý výkon a pozitívom bolo najmä víťazstvo ... (celá správa)

Prehra v PKO s Doprastavom po vyrovnanom priebehu 1:3.

(20. 2. 2011)

V PKO zohralo naše družstvo s Doprastavom predposledný zápas MEVZY. V odvetnom zápase z 1.časti súťaže išlo aj o nasadenie do play-off extraligy žien. Po veľmi vyrovnanom a dramatickom zápase naše družstvo síce prehralo 1:3, ale v oslabenej zostave bez výkonnostne ... (celá správa)

« 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »

Venujte nám

 2%

 

 

Z histórie ženského volejbalu v Slávii UK Bratislava
V Slávii UK sa volejbal organizuje od roku 1953. Najskôr pod hlavičkou VŠ Bratislava, neskôr pod názvom Slávia Univerzita Komenského Bratislava. Od jeho založenia je vysokoškolským klubom. Je najúspešnejším ženským volejbalovým klubom na Slovensku, ako aj veľmi uznávaným a úspešným klubom v celej Európe.
Viac

 

 

 

Fotogaléria

Linky

Ekonomická univerzita Bratislava
www.euba.sk

Medzinárodná Volejbalová Federácia
www.fivb.org

Konfederácia Európskeho Volejbalu
www.cev.lu

Stredoeurópska Volejbalová Zónová Asociácia
www.mevza.org

Slovenská Volejbalová Federácia

www.svf.sk

Slovak Sport TV
www.slovaksport.tv

TVCOM
www.tvcom.cz

Volejbal.sk
www.volejbal.sk

Volejbalový Klub Polície
www.volleyball.sk

Mikasa
www.mikasasport.sk

 

 

 

 

 

 

 

Volejbalová akadémia Zdenka Haníka
www.hanikvolleyball.cz

 

Český Volejbalový Svaz
www.cvf.cz

Ministerstvo Školstva
www.minedu.sk

Slovenská Asociácia Univerzitného Športu
www.saus.sk

Slovenská Asociácia Športu na Školách
www.sass.sk

 

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1069516, dnes je: 22. jún 2024, 11:26]