Novinky

Víťazstvom v odvete nad Pezinkom 3:1, postup do 3.kola Slovenského pohára

(11. 11. 2010)

Naše družstvo žien po víťazstve v Pezinku 3:1 v odvetnom zápase 2.kola SP, postúpilo do 3.kola. Zápas bol priemernej úrovne, v ktorom naše družstvo zbytočne stratilo set po slabej hre, v ktorom nastúpili viaceré hráčky z lavičky.   Nastúpili sme v základnej ... (celá správa)

Prvá domáca prehra v MEL s Mariborom 1:3

(1. 11. 2010)

Prvá domáca prehra v MEL s Mariborom 1:3.   Prvú prehru v MEL v domácom prostredí žiaľ zaznamenali naše ženy v sobotu s minuloročným víťazom minulého ročníka. A to sa ešte Maribor posilnil o skvelú nahrávačku 31-ročnú Srbku Milosavljevič a o dve ... (celá správa)

Víťazstvo v prvom zápase SP nad Pezinkom 3:0

(28. 10. 2010)

Víťazstvo v prvom zápase SP nad Pezinkom 3:0.   Naše družstvo žien sa predstavilo v stredu 27.10. prvý raz doma v Slovenskom pohári. Bez veľkých problémov zdolalo Pezinok 3:0 po setoch 25:15, 25:18 a 25:18. Zápas trval 66 minút.   Nastúpili sme ... (celá správa)

Veľké víťazstvo našich žien 3:2 v Rijeke.

(17. 10. 2010)

Veľké víťazstvo našich žien 3:2 v Rijeke.   Po víťazstve doma so Splitom, keď zápas sme otočili, ešte väčšie a dôležitejšie víťazstvo zaznamenali naše dievčatá v Rijeke. Po pomerne hladko prehratých dvoch setoch a dvoch mečbaloch v 3. sete Rijjeky sa podarilo našim ... (celá správa)

Vydreté víťazstvo nad silným Splitom 3:2

(12. 10. 2010)

Vydreté víťazstvo nad silným Splitom  3:2.   Pred TV kamerami zaznamenali naše dievčatá veľmi cenné víťazstvom nad silným Splitom, ktorý sa túto sezónu posilnil o dve Brazílčanky a s novým hlavným trénerom, tiež Brazílčanom. Víťazstvo sa rodilo veľmi ťažko. Naše hráčky však ... (celá správa)

Prehra v prvom zápase MEL v Linzi 1:3.

(3. 10. 2010)

Prehra v prvom zápase MEL v Linzi 1:3.   Keďže zápas 1.kola MEL so Schwechatom sa odložil, nastúpilo naše družstvo na 1.zápas v Linzi. Čakal nás náročný súper v domácom prostredí. Napriek tomu sme po výborných výkonoch na Slávia Ekonóm Cupe verili vo víťazstvo ... (celá správa)

Víťazom turnaja Slávia Ekonóm Cup 2010 sa stalo naše družstvo žien Slávia UK EU Bratislava

(26. 9. 2010)

Naše družstvo žien od novej sezóny už pod novým názvom Slávia UK Ekonomická univerzita Bratislava obhájilo minuloročné prvenstvo a na 23.ročníku Slávia Ekonóm Cup ´10 o pohár rektora Ekonomickej univerzity Bratislava zvíťazilo. Je to už 8. víťazstvo nášho klubu v doterajších 23 ... (celá správa)

Turnaj v Budapešti

Turnaj v Budapešti.   V rámci dohodnutých recipročných turnajov medzi našim klubom a BSE Budapešť, zorganizoval domáci klub 1 dňový turnaj v ich športovej hale. Okrem nášho majstrovského družstva a domáceho, tiež minuloročného majstra Maďarska, sa na turnaji ... (celá správa)

« 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 »

2%

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1051975, dnes je: 29. marec 2024, 08:10]