Slávia UKSlávia UK

Novinky


Povinné víťazstvo nášho družstva v Ľubľane

(7. 2. 2010)

V 16.kole MEVZY cestovalo naše družstvo žien 6.2.2010 do hlavného mesta Slovinska – Ľubľani. Vital Ľubľana doteraz nevyhrala žiadny zápas v MEL (hrala len so Žilinou 2:3), a tak sa oprávnene čakalo víťazstvo nášho družstva. Družstvo cestovalo bez Dominiky Čiernej (liečenie ... (celá správa)

Víťazstvom nad Doprastavom 3:1 sme získali 9-te víťazstvo v Slovenskom pohári žien

(31. 1. 2010)

V Spišskej Novej Vsi, tak ako minulý rok sa uskutočnilo finále Slovenského pohára žien a mužov. Naše družstvo žien sa prebojovalo do finále cez Nordsee Nic, Spoje Bratislava a Žilinu. Vo všetkých zápasoch sme zvíťazili 3:0. V Sp. Novej Vsi nás však čakal súper, ktorému sme chceli ... (celá správa)

Slávia zdolala Doprastav 3:1 a získala Slovenský pohár

(30. 1. 2010)

Volejbalistky Slávie UK Bratislava zvíťazili v sobotňajšom zápase finále Slovenského pohára v Spišskej Novej Vsi a so zisku cennej trojefe sa tešila deviatykrát v histórii klubu. Zverenkyne trénerky Zuzany Tlstovičovej zastavili dvojročné kraľovanie Doprastavu v tejto súťaži. Doprastav Bratislava ... (celá správa)

Slávia UK vybojovala cenné víťazstvo v Kamniku

(24. 1. 2010)

Naše družstvo v 14.kole MEVZY čakal ťažký súper Cacit Kamnik. Toto slovinské družstvo malo v ostatnom čase výborné výsledky, aj v ich národnom pohári (finalista). Od polovice decembra 2009 vyhralo 5 zápasov za sebou, okrem iného aj v Bratislave proti DPS, v Splite ... (celá správa)

Slávia UK víťazne aj proti Klagenfurtu

(17. 1. 2010)

Naše družstvo pokračovalo v MEVZE v sobotu 16.januára ďalším víťazstvom proti nebezpečnému a stále sa zlepšujúcemu Klagenfurtu 3:1, kotrých dres obliekali aj dve Američanky.   Hrali sme v základnej zostave: Paňková so Salanciovou na smeči, Hrončeková s Kóšovou na ... (celá správa)

Slávia UK víťazne proti Žiline aj v MEVZE

(12. 1. 2010)

Naše družstvo pokračovalo v súťaži MEVZA v sobotu 9.januára 1.zápasom v novom roku v Žiline. Po doterajších jasných víťazstvách v MEVZE a v Slovenskom pohári (všetky 3:0) bolo naše družstvo favoritom. Tréneri však vedeli, že pre stále sa zlepšujúcu Žilinu nebude ... (celá správa)

Slávia UK na turnaji vo francúzkom Saint Raphael

(4. 1. 2010)

Slávia UK na turnaji vo francúzkom Saint Raphael.   Naše družstvo žien sa na pozvanie klubu AS Saint Raphael už druhý rok zúčastnilo medzinárodného turnaja žien, ktorý tento 1.ligový klub usporiadal v dňoch 28.-30.12.2009. Mesto Saint Raphael leží na francúzkej riviére a klub ... (celá správa)

Slávia UK - SVS Post Viedeň

(19. 12. 2009)

Slávia UK – SVS Post Viedeň   V poslednom zápase tohto roku - v 9.kole medzinárodnej súťaži MEL, hostilo naše družstvo v piatok 18.12. obávané družstvo Post Viedeň. Náš súper s prevahou legionárok prišiel do Bratislavy s čerstvým víťazstvom v minulom kole nad Kamnikom ... (celá správa)

« 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 »

Venujte nám

 2%

 

 

Z histórie ženského volejbalu v Slávii UK Bratislava
V Slávii UK sa volejbal organizuje od roku 1953. Najskôr pod hlavičkou VŠ Bratislava, neskôr pod názvom Slávia Univerzita Komenského Bratislava. Od jeho založenia je vysokoškolským klubom. Je najúspešnejším ženským volejbalovým klubom na Slovensku, ako aj veľmi uznávaným a úspešným klubom v celej Európe.
Viac

 

 

 

Fotogaléria

Linky

Ekonomická univerzita Bratislava
www.euba.sk

Medzinárodná Volejbalová Federácia
www.fivb.org

Konfederácia Európskeho Volejbalu
www.cev.lu

Stredoeurópska Volejbalová Zónová Asociácia
www.mevza.org

Slovenská Volejbalová Federácia

www.svf.sk

Slovak Sport TV
www.slovaksport.tv

TVCOM
www.tvcom.cz

Volejbal.sk
www.volejbal.sk

Volejbalový Klub Polície
www.volleyball.sk

Mikasa
www.mikasasport.sk

 

 

 

 

 

 

 

Volejbalová akadémia Zdenka Haníka
www.hanikvolleyball.cz

 

Český Volejbalový Svaz
www.cvf.cz

Ministerstvo Školstva
www.minedu.sk

Slovenská Asociácia Univerzitného Športu
www.saus.sk

Slovenská Asociácia Športu na Školách
www.sass.sk

 

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1069531, dnes je: 22. jún 2024, 12:24]