Slávia UKSlávia UK

Novinky


Slávia UK - Ljubljana

(24. 11. 2009)

Slávia UK – Vital Ľubljana   V 7.kole medzinárodnej súťaži MEL naše družstvo v sobotu 21.11. hostilo družstvo Vitalu Ľubljana zo Slovinska. Druhý nováčik v súťaži MEL (spolu s Kamnikom) doteraz nevyhral ani jeden zápas. Hral len tesne doma so Žilinou v 1.kole, keď prehral ... (celá správa)

Zruseny pripravny zapas

(20. 11. 2009)

Z dôvodu chorobnosti v družstve SVS Post Schwechat sa prípravný zápas v utorok večer zrušil. Ak ste merali k nám cestu ospravedlňujeme sa.   Pozývame Vás už túto sobotu na zápas MEL - Slávia UK - Ljubljana 21.11.09 o 17:00 v športovej hale Mladosť. Prídite nás povzbudiť.  Prajeme Vám ... (celá správa)

Doprastav - Slávia UK 13.11.09

(15. 11. 2009)

V 6.kole MEL sme sa konečne stretli so svojim mestským rivalom Doprastavom Bratislava. Na tento zápas sme sa veľmi tešili a dobre pripravovali. Vedeli sme, že nebudú môcť nastúpiť naše smečiarky Cagáňová (po operácii kolena) a ešte nedoliečená Paňková (po operácii mandlí). Deviatka ... (celá správa)

Slávia UK - Kalcit Kamnik

(8. 11. 2009)

V 5.kole medzinárodnej súťaži MEL naše družstvo v piatok 6.11. hostilo nováčika tejto súťaže Calcit Kamnik zo Slovinska. Družstvo Kamnika začalo hrať zápas veľmi sebavedome, výborne v poli a aj na podaní. Naše dievčatá, tak ako v minulých zápasoch vôbec nezachytili ... (celá správa)

ATSC Klagenfurt - Slávia UK

(2. 11. 2009)

Krátky komentár k zápasu v Klagenfurte: Naše družstvo prišlo do Klagenfurtu oslabené o dve smečiarky. Paňková sa doliečuje doma po výbere mandlí a Hanka Cagáňová sa v pondelok podrobila operácii kolena po zranení zo zápasu Slovenského pohára s Nordseenik.Zápas sa pre ... (celá správa)

V slovenskom derby uspela Slávia UK, Doprastav nestačil na Maribor

(25. 10. 2009)

V sobotu boli na programe zápasy 3. kola Stredoeurópskej ligy (MEL) žien a 4. kola mužov. V slovenskom derby vyhrali volejbalistky Slávie UK Bratislava nad ŠK ŽU Žilina hladko 3:0. Doprastav Bratislava prehral s Mariborom 1:3. V mužskej súťaži sa Humenné predstavilo v Innsbrucku a prehralo hladko ... (celá správa)

Volejbalistky Nordsee Nik vyradili z pohára Pezinok

(21. 10. 2009)

Volejbalistky druholigového klubu Nordsee Nik Bratislava sa postarali o prvé veľké prekvapenie v Slovenskom pohári. Družstvo poskladané zo skúsených hráčok, z ktorých viaceré sú bývalé reprezentantky, vyradili v 1. kole extraligový Pezinok. V prvom stretnutí vyhrali Pezinčanky 3:2, ale vo ... (celá správa)

Slávia UK v MEL prehrala

(15. 10. 2009)

Slovenským zástupcom v Stredoeurópskej lige žien sa v stredajších zápasoch 2. kola nedarilo. Vicemajster Slávia UK Bratislava prehrala na palubovke SVS Post Viedeň 0:3 a ŠK ŽU Žilina podľahla chorvátskemu Splitu doma 0:3. Doprastav hrá v sobotu v slovinskom Kamniku. Stredoeurópska liga žien - 2. ... (celá správa)

« 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 »

Venujte nám

 2%

 

 

Z histórie ženského volejbalu v Slávii UK Bratislava
V Slávii UK sa volejbal organizuje od roku 1953. Najskôr pod hlavičkou VŠ Bratislava, neskôr pod názvom Slávia Univerzita Komenského Bratislava. Od jeho založenia je vysokoškolským klubom. Je najúspešnejším ženským volejbalovým klubom na Slovensku, ako aj veľmi uznávaným a úspešným klubom v celej Európe.
Viac

 

 

 

Fotogaléria

Linky

Ekonomická univerzita Bratislava
www.euba.sk

Medzinárodná Volejbalová Federácia
www.fivb.org

Konfederácia Európskeho Volejbalu
www.cev.lu

Stredoeurópska Volejbalová Zónová Asociácia
www.mevza.org

Slovenská Volejbalová Federácia

www.svf.sk

Slovak Sport TV
www.slovaksport.tv

TVCOM
www.tvcom.cz

Volejbal.sk
www.volejbal.sk

Volejbalový Klub Polície
www.volleyball.sk

Mikasa
www.mikasasport.sk

 

 

 

 

 

 

 

Volejbalová akadémia Zdenka Haníka
www.hanikvolleyball.cz

 

Český Volejbalový Svaz
www.cvf.cz

Ministerstvo Školstva
www.minedu.sk

Slovenská Asociácia Univerzitného Športu
www.saus.sk

Slovenská Asociácia Športu na Školách
www.sass.sk

 

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1069527, dnes je: 22. jún 2024, 12:10]