Slávia UKSlávia UK

Novinky


Majstrovský titul aj pre Juniorské družstvo Slávie UK Dráčik

(25. 5. 2016)

Volejbalistky VK Slávia UK Bratislava obhájili majstrovský titul v kategórii junioriek. Zverenkyne trénera Michala Matušova neprehrali na turnaji ani jeden zápas a vo finále zdolali ŠŠK Bilíkova 3:0. Bronz získal domáci tím ŠŠK Vivus Bratislava po víťazstve 3:0 nad COP Nitra. Najlepšou hráčkou ... (celá správa)

Majstrvovský titul družstva Žien - Patent na úspech

(25. 5. 2016)

Na našich palubovkách neprehrali od 16. apríla 2015, z 36-zápasovej série dosiahli v tejto extraligovej sezóne 32 víťazstiev. O jedno menej ako v sezóne 1997/98 vtedajší tím Slávie UK či v sezóne 2005/06 Senica, ktoré taktiež získali majstrovský titul bez jedinej prehry. Volejbalistky Slávie ... (celá správa)

Najlepšou hráčkou extraligy sa stala Koseková. Zo Slávie prestúpila do Brna

(18. 5. 2016)

Zo slovenskou extraligou sa lúči ako jej najužitočnejšia hráčka. Dvadsaťjedenročná nahrávačka Barbora Koseková doviedla Sláviu EU Bratislava k zisku double a v novej sezóne bude pôsobiť v českej extralige v drese VK KP Brno, kde bude jej trénerom kormidelník slovenskej reprezentácie Marek Rojko. ... (celá správa)

Ročník 1972. Trénerskú anketu ovládli spolužiaci z FTVŠ

(5. 5. 2016)

Najlepšími trénermi v ankete Volejbalista roka 2015 sa stali kluboví kormidelníci Martin Hančík (Slávia EU Bratislava) a Ľuboslav Šalata (VK MIRAD PU Prešov). Obaja doviedli svoje družstvá k majstrovskému titulu a ich tímy sú na čele aj v prebiehajúcom ročníku extraligy. Obaja vyhrali v ankete ... (celá správa)

Zomrela Xénia Rovná

(2. 12. 2014)

V pondelok 1.12.2014 v ranných hodinách vo veku 85.rokov zomrela bývalá volejbalistka Slávie UK Doc.PaedDr. Xénia Rovná, CSc. Bola členka družstva volejbalistiek Slávie UK, ktoré získali historicky 1.titul majstra ČSSR a následne v roku 1967 ho aj obhájili. Trénerom tohto družstva bol zakladateľ ... (celá správa)

Gratulujeme nášmu prezidentovi klubu k jeho životnému jubileu

(15. 4. 2014)

Dnes 16.04.2014 sa náš dlhoročný prezident klubu dožíva krásneho životného jubilea - 70 rokov. Sme veľmi radi, že všetci zo slávistickej rodiny môžeme byť pri tom práve na 3.finálovom zápase nášho družstva žien Slávia Ekonomická univerzita, ktorý sa v deň jeho jubilea stretne s Doprastavom ... (celá správa)

Prijatie družstva žien u ministra školstva

(24. 5. 2013)

Dňa 25.apríla 2013 bolo družstvo volejbalistiek Slávie Ekonomická univerzita prijaté ministrom školstva vedy, výskumu a športu SR pánom Dušanom Čaplovičom pri príležitosti získania 14.slovenského titulu majstra SR a 10.víťazstva v Slovenskom pohári. Prijatie sa uskutočnilo ... (celá správa)

Semifinálový turnaj kadetiek v Bratislave

(19. 5. 2013)

Dňa 18.-19.5. 2013 sme organizovali jeden z dvoch semifinálových turnajov o postup na finálový turnaj Majstrovstiev Slovenska v kadetkách.
Zúčastnené družstvá: VK Slávia UK DRÁČIK Bratislava, VK Slávia TU Košice, VK Nové Mesto n/V. a TJ Lokomotíva Čadca. 

Výsledky sobota:
Košice - ... (celá správa)

« 1 2 3 4 5 6 7 »

Venujte nám

 2%

 

 

Z histórie ženského volejbalu v Slávii UK Bratislava
V Slávii UK sa volejbal organizuje od roku 1953. Najskôr pod hlavičkou VŠ Bratislava, neskôr pod názvom Slávia Univerzita Komenského Bratislava. Od jeho založenia je vysokoškolským klubom. Je najúspešnejším ženským volejbalovým klubom na Slovensku, ako aj veľmi uznávaným a úspešným klubom v celej Európe.
Viac

 

 

 

Fotogaléria

Linky

Ekonomická univerzita Bratislava
www.euba.sk

Medzinárodná Volejbalová Federácia
www.fivb.org

Konfederácia Európskeho Volejbalu
www.cev.lu

Stredoeurópska Volejbalová Zónová Asociácia
www.mevza.org

Slovenská Volejbalová Federácia

www.svf.sk

Slovak Sport TV
www.slovaksport.tv

TVCOM
www.tvcom.cz

Volejbal.sk
www.volejbal.sk

Volejbalový Klub Polície
www.volleyball.sk

Mikasa
www.mikasasport.sk

 

 

 

 

 

 

 

Volejbalová akadémia Zdenka Haníka
www.hanikvolleyball.cz

 

Český Volejbalový Svaz
www.cvf.cz

Ministerstvo Školstva
www.minedu.sk

Slovenská Asociácia Univerzitného Športu
www.saus.sk

Slovenská Asociácia Športu na Školách
www.sass.sk

 

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1075829, dnes je: 21. júl 2024, 06:46]