Novinky

Výborná hra Slávie priniesla víťazstvo nad Kamnikom 3:0.

(22. 10. 2012)

Naše družstvo žien pokračovalo v MEL ďalším víťazstvom pred domácimi divákmi nad nebezpečeným Kamnikom a zaknihovalo si víťazstvo 3:0. O víťazstvo však muselo naše družstvo tuho bojovať, lebo Kamnik je stabilizované, skúsené družstvo s výbornými smečiarkami Turnšek a Kramolc ... (celá správa)

Prehra vo Viedni so Schwechatom 1:3

(13. 10. 2012)

SVS Post Schwechat – Slávia EU  3-1 (21,11,-19,15)   1. set Základná zostava: Snopková, Salanciová, Kosová, Pištelaková, Kuciaková, Herelová +  Hinzellerová Priebeh setu: 5:5, 8:7, 11-9, 13:13, 13:16, 20:20, 20:21, 25:21 začiatkom setu sa Snopková blisla dvoma vtipnými ulievkami ... (celá správa)

Výborný úvod a víťazstvo nad Doprastavom 3:1

(30. 9. 2012)

Naše družstvo žien získalo v sobotu prvý veľký skalp miestneho rivala – Doprastavu. V úvodnom zápase MEL 2012/13 naše dievčatá zvíťazili jasne 3:1.  Víťazstvo nášho družstvu napriek prehratému a nervóznemu 1.setu bolo absolútne zaslúžené. Súperky sme predčili najmä kvalitou hry a len ... (celá správa)

Družstvo žien Slávia Ekonomická univerzita Bratislava víťazom jubilejného turnaja SLÁVIA EU CUP 2012 o pohár rektora Ekonomickej univerzity

(24. 9. 2012)

Slávia EU Cup 2012 – výsledky    Slávia Ekonomická univerzita Bratislava zorganizovala v dňoch 21. a 22.09.2012 jubilejný 25. ročník medzinárodného volejbalového turnaja žien pod názvom Slávia EU Cup o pohár rektora Ekonomickej univerzity Bratislava.  Turnaj bol ako ... (celá správa)

Prehra v 5.finále o majstra v PKO s Doprastavom 1:3.

(10. 5. 2012)

Prehra v 5.finále o majstra v PKO s Doprastavom 1:3.   2.5. 2012   V piatom a poslednom zápase v dlhej finálovej bitke o majstra SR podľahlo naše družstvo Doprastavu po veľkom boji 1:3. Naše dievčatá mali už takmer vybojovaný rozhodujúci tajbrejk, ... (celá správa)

Víťazstvo v 4.finále nad Doprastavom v Mladosti 3:2.

(30. 4. 2012)

Víťazstvo v 4.finále nad Doprastavom v Mladosti 3:2.   27.4. 2012   Absolútne zaslúžené víťazstvo, ale po tuhom boji vybojovali naše dievčatá nad Doprastavom v domácej hale a vyrovnali finálovú sériu na 2:2. Po víťazstve nad Doprastavom v PKO pred dvoma ... (celá správa)

Víťazstvo v 3.finále v PKO s Doprastavom 3:1.

Víťazstvo v 3.finále v PKO s Doprastavom 3:1.   25.4. 2012 Do tretieho finále sa naše družstvo pripravilo a s vôľou a sebavedomým vyhrať v PKO a pokúsiť sa otočiť nepriaznivý vývoj série 0:2. To sa našim hráčkam s trénermi plne podarilo, lebo od ... (celá správa)

Nešťastná prehra v 2.finále doma s Doprastavom 2:3.

Nešťastná prehra v 2.finále doma s Doprastavom 2:3.   21.4. 2012   V druhom finále malo naše družstvo veľmi blízko k víťazstvu. Prehrali sme po boji, po obetavej a bojovnej hre najmä v poli všetkých dievčat. Po prvom prehratom sete naše družstvo bolo lepšie. ... (celá správa)

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 »

2%

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1051869, dnes je: 28. marec 2024, 14:09]