Slávia UKSlávia UK

Novinky


Prehra doma s Doprastavom 1:3

(11. 2. 2012)

Prehra doma s Doprastavom 1:3   9.2.2012 Svedomitá príprava družstva na zápas s Doprastavom, v ktorom išlo o umiestnenie v MEL a nasadenie do play-off extraligy, bola značne narušená zranením prsta Golitkovej  dva dni pred zápasom v posilňovni. ... (celá správa)

Pokračovanie vo víťaznom ťažení, tentoraz na pôde Linzu 3:0

(27. 1. 2012)

Naše dievčatá pokračovali vo víťaznom ťažení aj na súperovej pôde – v Linzi. Víťazstvo nad nebezpečným súperom s najefektívnejšou útočníčkou súťaže MEL – Meyersovou (v zápase získala 15 bodov), bolo veľmi dôležité v boji o prvú štvorku. Náš tým nenechal nič na náhodu ... (celá správa)

Výborná hra a jasné víťazstvo doma nad nebezpečným Kamnikom 3:0.

(14. 1. 2012)

Po prehre v Kamniku 1:3 čakal naše hráčky ťažký zápas a pokus o odvetu. Naše dievčatá však po slabom výkone proti Paneurópe pristúpili k zápasu s patričným nasadením a predviedli výborný výkon vo všetkých herných činnostiach. Súpera dôslednou hrou na bloku a výbornou ... (celá správa)

História klubu s fotodokumentáciou - autor: Dr. Vladimír Hančík

(8. 1. 2012)

historia.doc (celá správa)

Víťazstvo na Vianočnom turnaji

(2. 1. 2012)

Víťazstvo na Vianočnom turnaji    29.11.2011 V rámci plánovanej prípravy medzi Vianočnými sviatkami a konca roku náš klub zorganizoval 1-dňový Vianočný turnaj s podporou SAUŠ. Turnaja sa zúčastnil: Post Schwechat „B“ s trénerkou Tlstovičovou a PVK Přerov ... (celá správa)

Jasné víťazstvo Slávie EU v Budapešti nad Vasasom 3:0

(21. 12. 2011)

Konečne sa našim dievčatám podarilo zvíťaziť aj na súperovej pôde. A to nad kvalitným Vasasom pred zrakmi ich domácich 500 divákov. Po víťazstve doma sa našim hráčkam podarilo teda zvíťaziť aj na ich pôde a to po veľmi dobrej hre. Tak sme ukončili tento rok víťazstvom a prebojovali ... (celá správa)

Prekvapivé, ale zaslúžené víťazstvo nad Rijekou 3:0

(17. 12. 2011)

Rijeke malo naše družstvo čo oplácať. V 2.kole v Rijeke sme až moc hladko prehrali 3:0. S istými obavami sme preto išli do zápasu, ale s vôľou vyhrať v poslednom zápase na domácej pôde tohto roku a pokračovať vo víťazných domácich zápasoch (okrem Schwechatu). V zostave ... (celá správa)

Víťazstvo v prvom zápase semifinále SP nad Paneurópou 3:0

(13. 12. 2011)

V prvom semifinálovom stretnutí slovenského pohára dvoch bratislavských univerzít boli naše dievčatá lepšie a nestratili na domácej pôde ani set. Vyhrali zaslúžene 3:0 a vytvorili si tak dobrú pozíciu pre odvetný zápas 11.1.2012 na palubovke Paneurópy (Ilkovičova ul.  FEI STU) ... (celá správa)

« 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 »

Venujte nám

 2%

 

 

Z histórie ženského volejbalu v Slávii UK Bratislava
V Slávii UK sa volejbal organizuje od roku 1953. Najskôr pod hlavičkou VŠ Bratislava, neskôr pod názvom Slávia Univerzita Komenského Bratislava. Od jeho založenia je vysokoškolským klubom. Je najúspešnejším ženským volejbalovým klubom na Slovensku, ako aj veľmi uznávaným a úspešným klubom v celej Európe.
Viac

 

 

 

Fotogaléria

Linky

Ekonomická univerzita Bratislava
www.euba.sk

Medzinárodná Volejbalová Federácia
www.fivb.org

Konfederácia Európskeho Volejbalu
www.cev.lu

Stredoeurópska Volejbalová Zónová Asociácia
www.mevza.org

Slovenská Volejbalová Federácia

www.svf.sk

Slovak Sport TV
www.slovaksport.tv

TVCOM
www.tvcom.cz

Volejbal.sk
www.volejbal.sk

Volejbalový Klub Polície
www.volleyball.sk

Mikasa
www.mikasasport.sk

 

 

 

 

 

 

 

Volejbalová akadémia Zdenka Haníka
www.hanikvolleyball.cz

 

Český Volejbalový Svaz
www.cvf.cz

Ministerstvo Školstva
www.minedu.sk

Slovenská Asociácia Univerzitného Športu
www.saus.sk

Slovenská Asociácia Športu na Školách
www.sass.sk

 

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1069532, dnes je: 22. jún 2024, 12:37]