Novinky

Zaslúžené víťazstvo domácej Slávie EU nad Vasasom 3:1

(28. 11. 2011)

Prvý raz hralo naše družstvo v MEL s Vasasom Budapest. Ich hra nám bola známa čiastočne z niektorých prípravných zápasov v minulosti. Po rozpade nášho dlhoročného partnera BSE Budapešť však prestúpila ich najlepšia hráčka Renata Sándor aj so skúsenou nahrávačkou ... (celá správa)

Cenné víťazstvo Slávie EU v prvom vzájomnom zápase MEL 2011-12 nad Doprastavom v PKO 3:2

(18. 11. 2011)

Naše družstvo žien získalo v stredu prvý veľký skalp svojho miestneho rivala v Mel 2011-12 a to na jeho palubovke. Zvíťazilo po päťsetovom boji 3:2 a nadviazalo na posledný víťazný zápas finálovej série o majstra republiky v apríli tohto roku (3:0).  Víťazstvo našich ... (celá správa)

Jasné víťazstvo doma s Linzom 3:0

(4. 11. 2011)

Jasné víťazstvo doma s Linzom 3:0   Po dvoch prehrách v Kamniku a doma so Schwechatom naše družstvo už muselo v MEL bodovať. Stalo sa. Naše hráčky nenechali nič na náhodu a proti nebezpečnému Linzu  hrali sústredene a dobre. Počas celého zápasu, napriek ... (celá správa)

Hladká prehra s favoritom MEVZY Post Schwechat 0:3

(28. 10. 2011)

Hladká prehra s favoritom MEVZY Post Schwechat 0:3.
26.10. 2011 Naše družstvo s favoritom súťaže MEVZY Post Schwechat prehralo až veľmi hladko 0:3, keď o vyrovnaný priebeh sa postaralo len v závere 3.setu. Našim hráčkam sa nedarilo v žiadnej hernej činnosti. Slabo a neúčinne ... (celá správa)

Prehra v Kamniku 3:1

22.10. 2011 V Kamniku sa nám v predchádzajúcich sezónach darilo.  Naše družstvo prišlo do Kamniku s odhodlaním vyhrať a odčiniť zbytočnú prehru s týmto družstvom na Slávia Cup. Žiaľ prvý set nám nevyšiel. Od druhého setu sme však hrali ... (celá správa)

Ťažko vybojované víťazstvo s Vukovarom 3:2

(17. 10. 2011)

Naše družstvo s nováčikom súťaže MEL Vukovarom, po prvých dvoch jasne vyhratých setoch poľavilo a víťazstvo nakoniec muselo vybojovať v taj-breku 3:2. Zápas, v ktorom sme hrali bez chorej prvej nahrávačky Smataníkovej (bola povolaná Dominika Čierna z B-družstva, bývalá kapitánka ... (celá správa)

Prvé víťazstvo domácej Slávie EU s Mariborom v MEL 2011-12

(3. 10. 2011)

Naše omladené družstvo žien pod vedením novej trénerskej dvojice Hančík M.- Matušov M. získalo v sobotu prvý veľký skalp v MEL 2011-12. Zvíťazilo nad majstrom Slovinska a 3. družstvom minuloročnej MEL Mariborom 3:0.  Víťazstvo bolo zaslúžené lebo až na prvý set duelu, keď ... (celá správa)

Slávia EU Cup 2011

(26. 9. 2011)

VK Slávia UK Bratislava zorganizoval v dňoch 23. a 24.9.2011 už 24.ročník medzinárodného volejbalového turnaja žien pod názvom Slávia EU Cup o pohár rektora Ekonomickej univerzity Bratislava.  Turnaj bo veľmi kvalitne obsadený. Zúčastnil sa SVS Post Schwechat (majster ... (celá správa)

« 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 »

2%

© 2005 Slávia UK. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems. [počet návštev: 1051878, dnes je: 28. marec 2024, 16:19]